hlavní web
portál play

Chcete podpořit tvorbu titulků?

▪ 36 přeložených dvouhodinových dílů
▪ 3 450 fanoušků na facebooku
▪ 1 822 547 zhlédnutí na YouTube
▪ více než 720 hodin překládání a časování

Práce titulkáře není vůbec lehká záležitost. Hodiny a hodiny času ubíhají a vám přibývá překlad v řádu minut.
Trochu nepoměr, že? ;-)

Tento projekt jsem založil proto, abych vám dopřál možnost zhlédnout 4. sérii oblíbeného tureckého seriálu Muhteşem Yüzyil, v Česku známého pod názvem Velkolepé století, na Slovensku Sultán. A to v unikátní formě, s originálním tureckým zvukem a českými titulky. Můj osobní názor je, že dabing tento seriál naprosto kazí. Další výhodou tohoto projektu je, že díly 4. série zde máte ve velkém předstihu a to buď vydávané na půlky (tj. dvě hodinové části), nebo v originálním formátu (tj. jeden dvouhodinový díl). A takového luxusu se od televize nedočkáte :-)

A co je na tomto projektu nejlepší? Vše je naprosto zdarma! Sledovat i stahovat díly můžete zcela zdarma a to v unikátní HD kvalitě, takže i na vašich televizích s velkou úhlopříčkou se dočkáte skvělé kvality :-)

Pokud se vám ale projekt líbí a rádi byste moji tvorbu ocenili, určitě mi nějakou tou korunkou uděláte radost ;-) Věřte mi, že odhodlat se vždy k tvorbě dalšího dílu není lehké :-)

Kam je možné přispět?

Číslo účtu: 2100695582/2010
Variabilní symbol: 1111
IBAN: CZ6720100000002100695582
BIC: FIOBCZPPXXX

Co z toho budu mít?

Dobrý pocit, že jste podpořili dobrou věc? :P Když jsem dělal mezi vámi průzkum, několik lidí navrhovalo lidem, kteří podpoří, dávat díly například s předstihem. Toto „omezování“ jsem ale hned zavrhl. Chci, aby všichni měli ty stejné možnosti. Právě o tom tento projekt je :-)

Pokud mi ale do zprávy uvedete svůj email, rád vám osobně poděkuji :-)

Mám tu pro vás ale i jednu nabídku. Pokud přispějete nějakou vyšší částkou, můžete se stát partnerem tohoto projektu. Odměnou pak může být například zobrazení reklamního banneru či odkazu na váš web či web vaší firmy tady na webu, případně přímo ve videu. Délka tohoto zobrazení se bude odvíjet od zaslané částky. ;-)

Pokud si říkáte, proč toto nabízím jen pro lidi, kteří podpoří „vyšší částkou“, tak to prosím berte jako takovou ochranu proti zneužití této nabídky. Firma by tak mohla zaslat korunu a chtít zobrazit jejich banner tady na webu. A to by bylo docela nefér vůči ostatním. Partnerství v projektu není nárokovatelné. Pokud o něj máte zájem, napište do zprávy pro příjemce svůj email a že se chcete stát partnerem. Ať vás mohu ohledně tohoto partnerství kontaktovat. Pokud zapomenete, napište do chatu tady na webu a identifikujte svoji platbu.

O projektu

Pokud patříte mezi fanoušky oblíbeného tureckého seriálu Muhteşem Yüzyil,
v Česku známého pod jménem Velkolepé století, na Slovensku Sultán,
pak jste tady správně!

Tento jedinečný projekt vám nabízí možnost zhlédnout 4. sérii, která dosud
nebyla v ČR ani v SR odvysílána, a to s českými titulky.

Návštěvnost


Partner projektu

ACEMA